Kontakta oss


Conny Persson
Ägare och VD
Projektledning, personalansvarig, el/fiberinstallationer, kylinstallationer
Innehar:
A fullständig elbehörighet
Kylcertifikat : kategori 1
mailto:conny.persson@byggevallenselservice.se
Mobil: 070-386 67 52

Jannica Andersson
Ägare
Strategisk marknadsansvarig
mailto:jannica.andersson@byggevallenselservice.se


Dennis Olsson
Säljare
Mobil: 070-372 73 73
mailto:dennis.olsson@byggevallenselservice.se


Anette Persson

Kontor Särna
Telefon: 070-679 65 35

mailto:anette.persson@byggevallenselservice.se


Robin Fornstedt
Arbetsledare Härjedalen
Fibertekniker/Elektriker
Mobil: 070-740 85 14

mailto:robin.fornstedt@byggevallenselservice.se


Adrian Dumitrascu

Elinstallatör Sälen


Andreas Gjervaldsaeter
Särna
Elinstallatör

mailto:andreas.gjervaldsaeter@byggevallenselservice.se


Ulf Hedlund
Särna
Arbetsledare, elinstallatör
mailto:ulf.hedlund@byggevallenselservice.se


Byron Palm
Fibertekniker
mailto:byron.palm@byggevallenselservice.se
Mobil: 076-792 10 44


Stutt Ramona Ohlsson
Lager och Fordonsansvarig
mailto:stutt.ramona.ohlsson@byggevallenselservice.se


Kontakta oss

Vårt kontor ligger på Särnavägen 122, 790 90 Särna.
Välkommen in!